Touhou 16: Hidden Star in Four Seasons

Oficjalne gry, mangi i inne ZUNowskie dzieła.

Re: Touhou 16: Hidden Star in Four Seasons

Postprzez Kamruz » 15 sie 2017, o 06:26

Ja tam osobiście preferuje Mai z powodu bycia smug-lordem.
Co do muzyki, to mi akurat to nie przeszkadza. W najgorszym wypadku mogę wyciszyć sobie grę i odpalić Gachimuchi. Grunt, by fabularnie i gameplayowo gra pasowała. Z tym pierwszym na razie wygląda wszystko dobrze.
Kamruz
Bunbunmaru Reporter

Achievementy:

Postprzez Krolo » 17 sie 2017, o 15:04

Powoli przekonuję się do muzyki, im dalej w grę, tym lepsze kawałki, szczególnie podobają mi się motywy Marty.
Obrazek
"official aidoru nsfw memer"
Krolo
Miszcz Painta

Achievementy:

Postprzez Jozekopter » 20 sie 2017, o 21:00

No to moim zdaniem ZUN się nie postarał z nową grą, pory roku są niezbalansowane i można używać w kółko jesieni i jedyny sposób by umrzeć to jest wlecieć w bossa
Ale za to dziewczynki są dobre, mamy Reimu, Marysię, Ayę i opaloną Cirno, może w Touhou 17, będziemy mieli opaloną Flandre. A i muzyczka jest fajna, szczególnie na Extra, chociaż wolałem Hekatię
No nic, tyle ode mnie, na pewno to krok w przód od LoLKa, ale wciąż to nie tak dobre Touhou jak SA albo EoSD
Spoiler:
Jozekopter

GG: 50899844
Achievementy:

Postprzez 666gonzo666 » 10 sty 2018, o 06:49

Gra zostanie zapamiętana jako pierwsze touhou na steamie. Kiedy to piszę, sprzedaż oscyluje koło 30k, ZUN pewnie jest zadowolony.

Sama jakość jest... bardzo dobra. Nie jest najlepszym 2ho, nie jest najgorszym, trzyma naprawdę wysoki poziom.
666gonzo666

Achievementy:

Poprzednia strona

Powrót do Kanon