[Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Tu rozgrywamy forumowe sesje RPG.

Moderatorzy: Cthulhoo, rTec, Raionek, Zhearrimst, Kamruz

Re: [Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Postprzez Raionek » 16 maja 2018, o 00:21

- Nie nie nie - Pokiwałam palcem przecząco. - Słyszałaś, że od czasu do czasu kapłanka Hakurei organizuje imprezy w których udział biorą niemal wyłącznie youkai? Nigdy na nich nie byłam, ale... Ona nie może być tak zła jak niektórzy mówią! A w razie czego to moje danmaku się w świetnie nadaje do uciekania! - Pokazałam kciuk w górę i szeroki uśmiech na znak mojej pewności siebie. - Chodźmy, nie mamy co tu tracić czasu! - Chwyciłam Chi za rękę i zaczęłam iść w odpowiednim kierunku.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 16 maja 2018, o 07:46

Przy sile Tagane Chi stawiała znikomy opór w ruszeniu z miejsca. Może nawet dałoby się ją ciągnąć po ziemi wbrew jej woli siłą całą drogę do świątyni, choć byłoby to marnotrawstwo energii.

Po zrobieniu kilku kroków do przodu nadal niczego nie było na waszej drodze ani na ziemi, ani w powietrzu. Droga do chramu była pusta, w sumie jak zwykle.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 16 maja 2018, o 21:39

- Czyli już zdecydowałaś za mnie? - zaśmiała się, wyraźne nerwowo - Ale ufam, że wiesz, w co się pakujemy. Pozostaje iść!
Starała się brzmieć pewnie w ostatnim zdaniu, ale wyszło raczej płasko. Jej strach nie mógł być jednak kulą u nogi, w końcu Tagane chce jej pomóc! Cóż jednak z racjonalizowaniem tego, jeżeli kapłanka mogła jej za kilka chwil odciąć głowę?
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 17 maja 2018, o 00:23

- Oczywiście, że wiem! Za kogo mnie masz? - Wypuściłam rękę Chi i zaczęłam iść tyłem, zaraz przed nią. Odwrócona byłam w jej stronę, bo wypada patrzyć w twarz drugiego rozmówcy. - Może na to nie wygląda, ale żyję już kilka tysięcy lat. Miej, że trochę szacunku do wiedzy starszych. Tehe. - Zaśmiałam się mimo, że nie kłamałam. - Zaufaj mi, wszystko będzie w porządku. Uśmiechnij się i myśl pozytywnie! - Powoli zmierzałyśmy do świątyni Hakurei. Nie śpieszyło się jakoś specjalnie, pogoda wydawała się być w porządku. A kac zaczynał być do zniesienia chociaż... Rozglądałam się za jakąś wodą.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 17 maja 2018, o 18:52

Dojście do świątyni na piechotę może trochę zająć. Zwłaszcza przy tempie marszu i koordynacji ruchowej Tagane, która idąc tyłem nie była w stanie utrzymać się na ścieżce. Ponadto na udeptanej ziemi było dość nierówności, by co kilka sekund wytrącać z równowagi youkai-ścianę.
Oddaliście się o zaledwie kilkadziesiąt metrów od budynku i przejście całej drogi w ten sposób może zająć Tagane kilka godzin, o ile wcześniej nie skręci kostki. Żadnej wody nie było, poza błotem na polach ryżowych.
Ostatnio edytowano 17 maja 2018, o 22:55 przez WanWan, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 17 maja 2018, o 22:31

- Chyba za daleko nie dojdziemy... - spojrzała z żalem na to, jak szła dziewczynka - Nie jestem strasznie silna, ale chyba lepiej, gdybym poniosła cię na plecach
Rozejrzała się jednak, czy bliżej na pewno nie ma żadnych alternatyw. Może ktoś, kto pomógłby w niesieniu Tagane, albo jakiś wózek, na którym mogłaby być ciągnięta. Cokolwiek!
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 18 maja 2018, o 10:37

Zaczęłam unosić się w powietrzu. - Po prostu mów mi jeżeli będę mieć coś za plecami. - Zaśmiałam się patrząc wciąż na Chi. Po prostu leciałam tyłem. - Nie chciałabym uderzyć w jakąś ścianę po drodze. Ewentualnie lepiej jak by ściana w kogoś nie wleciała! - Zażartowałam. Bryza w trakcie lotu była całkiem przyjemna. - Potrafisz latać? - Zapytałam prosto z mostu. W taki sposób można dotrzeć szybciej a i nie jest to zbyt męczące. - Jeżeli nie, to może ja powinnam cię ponieść?
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 18 maja 2018, o 22:32

- O-oh...Zapomniałam. - poczuła lekki rumieniec wstydu.
Zaraz po tym również uniosła się, trzymając równe tempo.
- Ale na pewno dajesz radę? Nie wyglądasz najlepiej...
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 19 maja 2018, o 01:02

- Wiem, wyglądam blado. Ale przynajmniej mam ładną pelerynę. - Uśmiechnęłam się choć dziewczyna miała rację. Nie czułam się najlepiej. Ale na kaca nie ma nic lepszego niż upływ czasu. Lub mała buteleczka na klina. - Nie jesteś może magiem wody, albo alkoholową wróżką? Mówiąc wprost mam kaca, napiłabym się czegokolwiek. - Westchnęłam wciąż lecąc przed siebie. Albo raczej, za siebie. - Właśnie. Co możesz robić w razie gdyby doszło do walki między nami a kapłanką? Bo ja mogę... - Nie dokończywszy zdania postawiłam przy użyciu swego danmaku drewnianą ścianę zaraz przed lecącą Chi. Tak by dziewczyna zderzyła się ze ścianą. - ...Tworzyć ściany. Heh. - Zaśmiałam się na tyle wyraźnie by można było mnie usłyszeć. Nie zależnie od tego czy Chi wyminie moją ścianę, czy też zaskoczenie wystarczy by się z nią zderzyła.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 20 maja 2018, o 14:32

- Czy picie na kaca to naprawdę dobry pomysł? - nigdy nie piła znacząco wiele, więc lekko powątpiewała w tę metodę.
Pytanie które usłyszała trochę ją speszyło. Nie była użyteczna na polu walki, więc nieszczególnie chciała się tym chwalić.
- Ja..No wie-
Urwała myśl przez wzgląd na przeszkodę z którą się zetknęła. Wytrąciło ją to z równowagi, a czoło dziewczynki również odczuło spotkanie z obiektem. Była lekko zdezorientowana, więc również dołączyła do śmiechu.
- Chyba zrozumiałabym bez prezentacji...Ale na pewno się to przyda! Zaś co do mnie - zachowam to na moment w którym będziemy tego potrzebować, okej?
Całkiem lubiła się chwalić nowymi pomysłami, lalkami czy sukcesami w "biznesie". Jednak ciężko być dumną z tego, że umie...No właśnie, co ona właściwie umie?
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sesje RPG