[Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Tu rozgrywamy forumowe sesje RPG.

Moderatorzy: Cthulhoo, rTec, Raionek, Zhearrimst, Kamruz

Re: [Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Postprzez Raionek » 12 cze 2018, o 23:38

Spojrzałam ponownie na Chi. - Tak. Bogowie twierdzą, że powinniśmy tam wejść. - Podeszłam do drzwi. - Potrzymaj. - Podałam butelki Chi.
Wyraźnie postanowiłam użyć siły. Jednak wpierw przyglądnęłam się dokładniej wejściu... Właściwie to świątynia nie ma jako wejść papierowych ścianek shoji? Nie możemy zrobić dziurki w papierze i sprawdzić co jest w środku? Chyba tak powinniśmy zrobić nim wyważę drzwi na dobre...
Jeżeli nie ma możliwości wejrzenia do środka, rozglądam się po zawiasach lub mechanizmie działania przejścia. By się nie wygłupić próbując wyważyć drzwi w nieodpowiedni sposób.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 13 cze 2018, o 14:07

Zamrugała z niedowierzaniem.
- Tak po prostu rozmawiasz z bogami? Ale super!
Nie kryła zachwycenia. Czy to nie znaczy jednak, że jest jakimś wyższym bytem? Ach, trzeba było ją lepiej traktować, jeszcze sprowadzi na Chi jakąś klątwę...Ale bycie przeklętą też brzmiało fajnie!
Mocno chwyciła podane jej butelki i postąpiła krok do tyłu, czekając na rozwój wydarzeń.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez WanWan » 13 cze 2018, o 16:25

Chi i Tagane:
Tagane zrobiła kilka dziur w papierze. Mogliście przez nie zobaczyć, że wszystkie meble zostały przeniesione pod drzwi tworząc górę, która albo blokuje wejście, albo zwali się na was jeśli spróbujecie wejść. Na miejscu pozostał tylko ołtarz.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Raionek » 14 cze 2018, o 00:52

Przytaknęłam Chi - Mam już parę lat na karku, z wiekiem wszystkiego się można nauczyć. - Wolę nie tłumaczyć jak dokładnie działa moja zdolność. I tak by nie uwierzyła.
- Nie wejdziemy tędy bez robienia większego bum. - Moje danmaku jest do tego niezdolne. Ale także lepiej uniknąć zbędnych zniszczeń. - Możliwe byłoby jeszcze może wejście przez podłogę lub sufit, albo... - Czekałam na olśnienie. Na myśl po której krzyknęłabym "Eureka!"... Czy coś. - Możemy się rozdzielić i poszukać innego wejścia, albo możesz użyć swojego danmaku! Byłabyś w stanie jakoś przesunąć te meble od drzwi lub po prostu wyważyć nam wejście do środka? - Nie wiedziałam do czego zdolna jest Chi, ale to może być jej pora aby zabłysnąć. Pokazać, że będzie w stanie nas jakoś tam wprowadzić. Gdybym sama wyważyła przejście te meble zawaliłyby się na mnie... A tego wolę uniknąć.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 14 cze 2018, o 19:49

- Mmm...No tak! Mogę użyć karty, która zrobi z tego co trzymam bombę i będzie duże bum! Tylko, czy to nie będzie za dużo? Rujnowanie całej świątyni brzmi trochę strasznie.
Jak zwykle, nie umiała podjąć decyzji. Będzie ją to kosztowało trochę energii i szkody mogą być spore, ale jeśli nawet bogowie doradzali wejście tam...? Wlepiła swój niepewny wzrok w towarzyszkę. Dobrze, że ją tu miała.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 15 cze 2018, o 02:00

Bardzo wyraźnie Chi chciała bym podjęła decyzję na temat tego czy powinniśmy użyć bomby. Cóż. Miałam na taką ewentualność przygotowaną odpowiedź. Odpowiedź głęboko przemyślana filozoficznie. I jest to odpowiedź, która zapewne nie będzie absolutnie satysfakcjonująca. - Sama zdecyduj. - Uśmiechnęłam się. - Faktycznie to ja podsunęłam pomysł. Ale, nie chcę byś potem mnie obwiniała za to co zrobisz... Cóż, ja wysadziłabym chętnie wejście i weszła do środka bez myślenia o tym więcej.... - Przytaknęłam. - ...Ale jest to moja opinia. Decyzja należy do ciebie, zawsze możesz wymyślić coś innego. - Odsunęłam się kawałek do tyłu i krzyknęłam z całej siły.
- JEŻELI JUŻ WYSADZASZ ŚWIĄTNIĘ, TO PRZYNAJMNIEJ NIE W CAŁOŚCI! - Jeżeli po tych słowach nikt tu nie przyjdzie, to zdecydowanie kapłanka nas nie słyszy... A to by znaczyło, że jesteśmy bezpieczne?
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 16 cze 2018, o 21:06

Chi i Tagane:
Jedyną odpowiedzią na zawołanie Tagane była seria huków dochodzących z wnętrza świątyni. Brzmiało to jak uderzenia drewna o drewno. Ciężko powiedzieć czy ktoś się znajdował w środku, czy po prostu góra mebli osunęła się.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 17 cze 2018, o 17:16

Wyraźnie speszył ją brak rozkazu, ale skoro Tagane wyraziła preferencję bum-bum, to właśnie tak zamierzała zrobić. Odsunęła się na około 7-8 metrów od wejścia.
- Najlepiej też pójdź trochę w tył! - nie była całkiem pewna jak duży będzie wybuch, ale lepiej nie ryzykować.
Jeżeli dziewczyna jej posłuchała, podrzuciła jedną z pozostałych jej laleczek do góry i wbiła w nią igłę. Wysunęła "nić" na jej maksymalny zasięg i powoli wyrecytowała:
- Space Cowboy ~ Gift from heavens!
Kiedy kokeshi osunie się z igły i zacznie lecieć w stronę świątyni, Chi ma zamiar usunąć się jak najdalej nim nastąpi wybuch.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 17 cze 2018, o 23:48

Ona na prawdę to zrobi? Szalona dziewczyna!
Odsunęłam się z dala by nic mi nie zagroziło i obserwowałam uważnie przedstawienie. Miałam szczerą nadzieję jednak, że wysadzone zostanie tylko wejście. Gdyby zniknęła cała świątynia, będziemy mieli nieźle przerąbane. Oj, nieźle.
Oby też na prawdę w środku nikogo nie było chociaż... Nikt nie odpowiadał, prawda?

Gdy tylko doszło do wybuchu krzyknęłam głośno - WOOOHOOO!
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 18 cze 2018, o 00:56

Chi i Tagane:
Chi odsunęła się i wyrzuciła do przodu lalkę. Niespodziewanie, w momencie gdy bomba przeleciała mniej więcej połowę dystansu i aktywowała się, usłyszałyście znajomy głos.
- ...uuuUUUUŁAAAAAA!!!... - zawyła komainu zjeżdżając na tyłku z dachu świątyni.
W rękach trzymała deskę, którą odbiła lalkę z powrotem w waszą stronę. Nie ma szans na to, by bomba sięgnęła Tagane, ale Chi znajdowała się kilka metrów bliżej. Przez powstałe zamieszanie nie jesteście w stanie stwierdzić ile sekund już minęło. Im mniej, tym większa szansa na to, że wybuch sięgnie Chi, ale też więcej czasu na wasze reakcje.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sesje RPG